Movies
Ratings
52
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5