Series
Ratings
39
My Sassy GirlRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Man to ManRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5