Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0