Series
Ratings
97
Big Windup!Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5