Movies
Ratings
263
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0
ShelterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Hit ManRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
EternityRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.5
Happy GilmoreRated ★ 3.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0