Titles you rated
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 3.5