Series
Ratings
98
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
A New LeafRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5