Series
Ratings
56
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0