Series
Ratings
113
TakenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.0- Three FriendsRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
My Beautiful BrideRated ★ 3.5
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Tyrant Season 1Rated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.0
SmallvilleRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0