Movies
Ratings
212
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
ScoopRated ★ 3.0
Cheaper by the DozenRated ★ 2.0
Ice PrincessRated ★ 3.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 1.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Uptown GirlsRated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 0.5
Scary Movie 3Rated ★ 1.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
Penny PinchersRated ★ 2.0
BeanRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0