Movies
Ratings
378
Once We Were UsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5