Series
Ratings
44
DarkRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0