Series
Ratings
380
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.0- ながされて藍蘭島Rated ★ 3.5
- この青空に約束を― ~ようこそつぐみ寮へ~Rated ★ 3.5
- フォーチュンアテリアル 赤い約束Rated ★ 3.0
- ましろ色シンフォニーRated ★ 3.0
- ご愁傷さま二ノ宮くんRated ★ 2.5
- 魔乳秘剣帖Rated ★ 1.5
Bloom Into YouRated ★ 3.0- Idol M@ster: XenoglossiaRated ★ 3.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.0
Zombie Land Saga RevengeRated ★ 4.0
Zombie Land SagaRated ★ 3.5- Bang Dream 5th Anniversary Animation Circle Thanks PartyRated ★ 3.5
- Love Live! Superstar!!Rated ★ 3.5
Love Live! Superstar!!Rated ★ 3.0
Nijiyon AnimationRated ★ 3.0
Nijiyon AnimationRated ★ 3.5
Love Live! Superstar!!Rated ★ 3.0