Movies
Ratings
390
The NotebookRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
MommyRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0