Series
Ratings
50
The TudorsRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 4.5- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0