Series
Ratings
121
Be MelodramaticRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0- Marrying A MillionaireRated ★ 2.0
WantedRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
Princess Ja MyungRated ★ 1.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.5
The Return of IljimaeRated ★ 2.0- Rainbow RomanceRated ★ 1.5
A Love To KillRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 2.0
Twinkle TwinkleRated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
Thank YouRated ★ 3.0