Series
Ratings
37- Sharp3Rated ★ 2.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0- IslandRated ★ 3.0
- Three FriendsRated ★ 3.5
- Invisible ManRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.5
All InRated ★ 3.5