Series
Ratings
156- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Dynamite KissRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
Haunted PalaceRated ★ 0.5
Study GroupRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0