Titles you rated
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Friendly RivalryRated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Beyond GoodbyeRated ★ 2.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
The AcolyteRated ★ 2.5- Detroit Metal CityRated ★ 5.0
Wonderful WorldRated ★ 0.5
The Impossible HeirRated ★ 0.5
Say You Love MeRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 2.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 1.5
Destined With YouRated ★ 0.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 1.5