Titles you rated
- 더 코리안 셰프Rated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- EXchange Season 4Rated ★ 4.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5