Series
Ratings
147
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
BerlinRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5