Titles you rated
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5
ChiikawaRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Eden of the EastRated ★ 3.5- Meet Me After SchoolRated ★ 3.5