Movies
Ratings
1079
MaterialistsRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5