Series
Ratings
33
The ChaserRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.0