Movies
Ratings
269
CracksRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The LeopardRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
My Own BreathingRated ★ 4.0
GrandmaRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5