Movies
Ratings
20
Before SunsetRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0