Movies
Ratings
102
Architecture 101Rated ★ 1.5
OnceRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5