Movies
Ratings
453
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0