Series
Ratings
68
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5