Series
Ratings
306- 러브: 트랙 - 러브호텔Rated ★ 4.0
Mad Concrete DreamsRated ★ 3.0- The Practical Guide to LoveRated ★ 2.5
Phantom LawyerRated ★ 2.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0- 러브: 트랙 - 첫사랑은 줄이어폰Rated ★ 2.5
- In Your Brilliant SeasonRated ★ 2.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- 러브: 트랙 - 퇴근 후 양파수프Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Chair CompanyRated ★ 4.0
I'll Give You the UniverseRated ★ 2.0- HonourRated ★ 2.5
- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
- The True Love of MadamRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Human From TodayRated ★ 2.0
The Judge ReturnsRated ★ 2.0
Spring FeverRated ★ 2.5