Series
Ratings
205
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 5.0
Can You Keep a Secret?Rated ★ 3.0
A Girl & Her Guard DogRated ★ 4.5
The Shapes of LoveRated ★ 5.0
My Beautiful ManRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 4.0
Black Butler Public School ArcRated ★ 4.5
Black Butler: Book of MurderRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
On a Starry NightRated ★ 4.5
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 4.0
Roppongi ClassRated ★ 3.5
Love DissonanceRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Koi Nante, Honki de Yatte Do Suru no?Rated ★ 4.0- Mental Tsuyome Bijo Shirakawa-sanRated ★ 4.5
- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 4.0