Movies
Ratings
77- Les MisérablesRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
300Rated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 1.0