Series
Ratings
56
Mr. SunshineRated ★ 3.5
City HallRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 2.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 1.5
Newlyweds DiaryRated ★ 3.5
Little Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- DamoRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0