Series
Ratings
19
Dear XRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Dynamite KissRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5