Series
Ratings
20
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0