Series
Ratings
71
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
My DearestRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5