Series
Ratings
241
Siren's KissRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 3Rated ★ 3.0- In Your Brilliant SeasonRated ★ 5.0
- HonourRated ★ 3.5
I'll Give You the UniverseRated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Cursed in LoveRated ★ 4.0- Meet Me After SchoolRated ★ 3.0
Until I Destroy My Husband's FamilyRated ★ 3.5
I Don't Love You YetRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Fall in LoveRated ★ 3.0
She and Her Perfect HusbandRated ★ 3.5
You Complete MeRated ★ 3.0
Twelve LettersRated ★ 4.5
Sniper ButterflyRated ★ 3.5
I Dol IRated ★ 2.5
Summit of Our YouthRated ★ 3.0