Movies
Ratings
67
StokerRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0