Movies
Ratings
151
The RIPRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5