Series
Ratings
48
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5- IslandRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Reality Check: Inside America's Next Top ModelRated ★ 3.5
Street Girls FighterRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0- Human Gourmentary Omoumai MiseRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
American Manhunt: The Boston Marathon BombingRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 0.5
SkinsRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5