Series
Ratings
105
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
MaidsRated ★ 4.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Pied PiperRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
AssemblyRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0