Series
Ratings
118
Fear the Walking DeadRated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Mysterious Transfer StudentRated ★ 1.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0- 도쿄전력소녀Rated ★ 4.0
- 35세의 고교생Rated ★ 3.0
Angel of DeathRated ★ 3.0- Freeter, Ie wo Kau SpecialRated ★ 4.5
- うぬぼれ刑事Rated ★ 2.0
- みんな!エスパーだよ!Rated ★ 1.0
Love Strikes!Rated ★ 5.0- Stand up!!Rated ★ 4.0
- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 4.0
- Operation Love SpecialsRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Orange DaysRated ★ 4.5