Series
Ratings
71
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Shaman KingRated ★ 4.0