Series
Ratings
62
대학전쟁Rated ★ 4.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0- Izzy's Koala WorldRated ★ 3.0
Go Go Squid!Rated ★ 2.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 2.5
Women of the SunRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 2.0- Gomson CafeRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 2.0
Street Food FighterRated ★ 3.5
JTBC LectureRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 4.5