Titles you rated
LeonRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0