Series
Ratings
35
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Ergo ProxyRated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0