Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
LookoutRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0