Movies
Ratings
356
Better DaysRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
My Name Is KIM Bok-DongRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Stolen IdentityRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5