Movies
Ratings
570
The NeighborsRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Blood Red SkyRated ★ 3.0
Red NoticeRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.0
HibikiRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Army of the DeadRated ★ 3.0