Series
Ratings
77
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 2.5
BargainRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 3.5